Program

Vstupenky si můžete buď koupit přes internet nebo rezervovat a vyzvednout předem: 

Prodej přes internet - nově přes portál www.goout.cz.

Rezervace - rezervujte lístky přes internet tak, jak jste byli doposud zvyklí, ale vyzvedněte si je nejpozději 3 dny před akcí, jinak propadnou! Rezervace se provede přes tlačítko koupit vstupenky, ale při výběru Platební metody zvolte možnost Rezervace.

Pokladní hodiny - pro fyzický předprodej a vyzvednutí rezervovaných vstupenek: středa a pátek od 15 do 18 hod

Předplatné činoherních představení na sezónu 2017/2018 najdete zde: http://www.diod.cz/predplatne

Vyber měsíc!
červen TANEC PRAHA v Jihlavě — Company Furinkai / Satchie Noro & Silvain Ohl (FR): Origami

06

18 : 00

středa

 • tanec

 PŘEDSTAVENÍ SE KONÁ NA HORNÍ ČÁSTI MASARYKOVA NÁMĚSTÍ 

Chladný kovový kontejner evokuje stavby a hlavně doky s jejich překladišti globalizovaného obchodního světa. Japonsko-francouzská performerka Satchie Noro ho však vnímá jinak, dodává mu poezii a hravost v důmyslném konstrukčním řešení Silvaina Ohla. Rozložen na tři díly vytváří kontejner působivou dekoraci, divadelní scenérii, v níž se pomalu a promyšleně pohybuje tanečnice, která nezapře svou lásku k novém cirkusu. Nehledá efekt, ale přesnost v každém okamžiku, tanec je hybnou silou metamorfózy – v proměnách perspektivy těla a prostoru. Její industriální romance nás nutí k zastavení se v čase, ponoření se do svého vlastního, ryze poetického azylu uprostřed každodenní šedi.

Cena zdarma

červen PechaKucha Night Jihlava vol. 10 // Textil

08

20 : 00

pátek

 • komunita

 Místo konání: bývalá textilka Alfatex pod brněnským mostem 

Desáté vydání "noci tlachů", kde se představují pozoruhodné projekty a osobnosti z Jihlavska i větších dálav. Tentokrát si posvítíme na téma textil, které však chápeme široce od módy, historii až po současné problémy začínajících kreativců a malých textilních firem. Sejdeme se tentokrát na místě, které je bývalým textilním provozem, dlouho však sloužilo jako hudební klub různých jmen (Trane, Falešná morálka) a dnes se přestavuje na moderní obytný, komerční i společenský prostor.

předprodej 120 Kč / 150 Kč na místě

120 Kč plné vstupné

červen TANEC PRAHA v JihlavěMarek Menšík, Sláva Zubkov (CZ): Kocour

10

16 : 00

neděle

 • tanec
 • pro děti

Rodinné představení jihočeských umělců inspirované groteskou a fyzickým divadlem vypráví především obrazem, pohybem, situací a hudbou. Autoři pro inscenaci hledají současný nonverbální jazyk, srozumitelný bez ohledu na národnost i věk diváků. Zvou nás do světa dvou postav, jejich příběh je o přátelství, trápení a radosti. O hrách, které můžou přinést nečekané výsledky a překvapit. O zvratu, který musí přijít. O hledání svobody, která není samozřejmou.

80 Kč plné vstupné

červen TANEC PRAHA v Jihlavě — Markéta Vacovská, Lenka Dusilová, Spitfire Company, DAMÚZA (CZ): One Step Before the Fall

13

19 : 30

středa

 • tanec

Dokonalá souhra Lenky Dusilové s tanečnicí a choreografkou Markétou Vacovskou rezonuje na našich i zahraničních scénách už šestým rokem. Tanečnice roku 2013, Cena za světelný design a také Herald Angel Award a Aerowaves Twenty14, to jsou hlavní úspěchy inscenace. Rezonuje souhrou hypnotické hlasové a zvukové vlny se silovým tancem uprostřed boxerské arény. Multižánrový projekt pod režijní taktovkou Petra Boháče se tematicky vztahuje k motivu boje, vyčerpanosti, projevů Parkinsonovy choroby a kolapsu. Je věnován Muhammadu Alimu a všem bojovníkům kolem nás.

120 Kč plné vstupné / 80 Kč děti, studenti a důchodci

Projekt podpořili Projekt zaštítili Ing. Miroslava Němcová, MUDr. Jiří Běhounek a Ing. Jaroslav Vymazal.

 • Jihlava
 • Nová síť
 • tanec praha
 • mkčr
 • Patrol

Mediální partneři

 • Region
 • Rengl
 • Radio Wave
 • JIHLAVAcity
 • hatefree
Chcete zde mít své logo? Chcete podpořit DIOD? Podívejte se na naší nabídku spolupráce.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií

Projekt se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury a magistrátu města Jihlavy. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Evropská unie Logo ROP Jihovýchod Logo kraje Vysočina
© 2010 - 2018 DIOD | designed and created by nofutur3 design