Program

Vstupenky si můžete buď koupit přes internet nebo rezervovat a vyzvednout předem: 

Prodej přes internet - nově přes portál www.goout.cz.

Rezervace - rezervujte lístky přes internet tak, jak jste byli doposud zvyklí, ale vyzvedněte si je nejpozději 3 dny před akcí, jinak propadnou! Rezervace se provádí přes tlačítko koupit vstupenky, ale při výběru Platební metody zvolte možnost Rezervace.

Pokladní hodiny - pro fyzický předprodej a vyzvednutí rezervovaných vstupenek: středa a pátek od 15 do 18 hod

Předplatné činoherních představení na sezónu 2017/2018 najdete zde: http://www.diod.cz/predplatne

Vyber měsíc!
leden Moje malá úchylkaA Studio Rubín

17

19 : 30

středa

 • činohra
 • PŘEDPLATNÉ 2017/2018

Čtyři lidé jsou pozváni do luxusní rezidence a samozřejmě se stane vražda. A pak ještě jedna. Všichni jsou podezřelí a všichni mají motiv. To je nepříjemná kombinace. Detektivní parodie ve stylu detektivních parodií, které máme tak rádi.

Variace na klasický detektivní rámec, tak jak ho známe z pera Agathy Christie nebo z filmů Alfreda Hitchocka. Skupina lidí, mezi nimiž je jak oběť, tak její vrah, se potkává v uzavřeném prostoru a postupně se dozvídáme indicie, které by nás snad měly dovést k rozuzlení detektivní zápletky. Jenže podobně jako ve Váchalově Krvavém románu, i zde je žánr doveden do radikální podoby a vysmívá se sám sobě. Režie se ujala Adéla Svobodová, která se jihlavskému publiku představila i jako choreografka inscenace Adéla ještě nevečeřela v Horáckém divadle.

„Atmosféra A studia Rubín spojuje mainstream se společenskou kritikou, humor tu bývá mnohdy bulvární i chytrý zároveň, obsazení hvězdné, hraje se „na publikum“ a často přesně. V Mojí malé úchylce se zhmotňuje to nejlepší z rubínovské osobitosti.“ Zuzana Bömish, nadivadlo.blog­spot.cz

Režie: Adéla Stodolová
Hrají: Jan Cina, Hana Vagnerová/Berenika Kohoutová, Andrej Polák a Petr Vančura

Představení se koná v rámci projektu Předplatné 2017/2018

Představení je VYPRODANÉ!!!

280 Kč plné vstupné / 240 Kč děti, studenti a důchodci

leden China Blue — 15 let rokenrolu

19

19 : 30

pátek

 • hudba

Jihlavská bigbítová kapela China Blue oslaví 15 let své existence na rokenrolovém večírku, na kterém nebudou chybět bývalí spoluhráči, hudební hosté, partneři a samozřejmě fanoušci kapely.

120 Kč plné vstupné

pro rezervace máme vyhrazeno ještě 12 míst rezervovat koupit vstupenky

leden ČUPAKÁBRA ZUŠ JIHLAVA: MEZIVOLEBNÍ DVOJÁK — Prohlášení + Sto procent

20

19 : 30

sobota

 • činohra

Čupakábra ZUŠ Jihlava uvádí Prohlášení

Organizačně-informativní schůzky koordinačního týmu prezidentské kanceláře už nikdy nebudou jako dřív. Hrají: Barbora Altrichterová (zprávy, zástupce krizového štábu Nicol Vostrá), Denisa Bláhová (první dáma Alfréda Hrábě), Ondřej Koděra (vedoucí prezidentské kanceláře Eduard Jehňátko), Michaela Nováková (prezidentův osobní lékař MUDr. Mahulena Bílá), Jan Rejholec (pan prezident Viktor Hrábě/jeho dvojník Jožka Pekař), Jolana Ritterová (tisková mluvčí prezidenta Klára Řečná, zprávy, seriál), Jantra Šímová (předsedkyně vlády Růžena Nedělová) a Miluška Scénář a režie: Martin Kolář a Čupakábra

+ světová premiéra: Čupakábra ZUŠ Jihlava uvádí Sto procent

Regulérní fraška z nejmenšího volebního okrsku. Hrají: Standa (Vojtěch Sochor), Josef (Jan Rejholec), Maruš (Denisa Bláhová), Jaruš (Michaela Nováková), Lufťák (Dominik Hána), Lufťáková (Bára Altrichterová), Inženýr (Tomáš Ryška), Pirátka (Jantra Šímová), Pískle (Jolana Ritterová), Mladej (Ondřej Koděra) a Franta Jetel Scénář a režie: Martin Kolář a Čupakábra

80 Kč plné vstupné / 60 Kč děti, studenti a důchodci

pro rezervace máme vyhrazeno ještě 34 míst rezervovat

leden Voxtet a Bee Band — NOVÝ TERMÍN

22

19 : 00

pondělí

 • hudba

PRO HLASOVOU INDISPOZICI SE ZRUŠIL KONCERT 27. 12. 2017. NA TENTO NOVÝ TERMÍN PLATÍ VŠECHNY ZAKOUPENÉ VSTUPENKY, NEVYHOVUJE-LI VÁM NOVÝ TERMÍN, MŮŽETE VSTUPENKY VRÁTIT NA POKLADNĚ DIVADLA.

------------------------------------------------------------------------------------

Pravidlený vánoční koncert jihlavských jazzových a swingových kapel Voxtet a Bee Band. zatímco Voxtet "hraje" a cappella, tedy bez hudebního doprovodu, Bee Band je klasická kapela. Co může vzniknout ze spojení těchto dvou entit jste mohli zažít již loni. Letos vás opět čekají písně speciálně nazkoušené pro tuto příležitost.

Vstupné v předprodeji 150 Kč (3+1 za 450 Kč). Na místě za 190 Kč.

150 Kč plné vstupné

leden Bratři Ebenové

24

19 : 30

středa

 • hudba

Bratři Ebenové – kapela tří bratří Ebenových (Marek, Kryštof, David) a dalších předních českých hudebníků (Pavel Skála, Jaromír Honzák, Jiří Veselý a Jiří Zelenka). Koncertně hrají průřez tvorbou od prvního alba Malé písně do tmy (1984) až po poslední Čas holin (2014), které je svým obsahem čím dál tím aktuálnější.

400 Kč plné vstupné

koupit vstupenky

leden Kleštěnec z pralesa — De Facto Mimo

27

19 : 30

sobota

 • činohra

Originální propletenec pěti komedií, které jsa propleteny, pohybují se na samé hranici chaosu, přičemž ponechávají vtip a různé končetiny trčet na všechny strany. Hustá směs humoru černého i růžového, jemného i kruťáckého, potutelného a rozmarného, zejména však parodického.

100 Kč plné vstupné / 80 Kč děti, studenti a důchodci

pro rezervace máme vyhrazeno ještě 72 míst rezervovat

leden ART Gate: Technické dovednosti ve zvuku a světle – pokročilý workshop

28-29

00 : 00

Cílem workshopu je navázání na již nabyté základní dovednosti v oblasti zvuku a světla při řešení live akcí, divadel, koncertů, sousedských slavností apod. Lektoři vás provedou nejenom teoretickou částí workshopu, ale především jeho praktickou složkou, na kterou klademe velký důraz. První den začneme se zvukem – seznámíme se s teorii zapojení aparatury a její druhy, druhy mikrofonů a práce s nimi. Stěžejní praktická část workshopu bude zaměřena na práci s mixažním pultem. Během druhého dne workshopu se soustředíme na světlo. Osvojíme si zapojení a nastavení osvětlovací techniky, užití reflektorů vč. inteligentních hlav, základy světelného designu a práci se světelným pultem.

Pro koho je určen: kohokoliv se zájmem o zvuk a světlo
Věkový limit: 18+
Termín: 28.-29.1.2018
Počet míst: 10
Kde: Jihlava, DIOD, Tyršova 1565/12
Lektoři: Petr Voříšek (světlo), Jan Duben (zvuk)
Jazyk: čeština
Cena:  3.000 Kč

Přihlášky a více o lektorech na www.art-gate.cz

3000 Kč plné vstupné

koupit vstupenky

leden Enola — Eliška Brtnická/Cirkus Mlejn

31

19 : 30

středa

 • nový cirkus

Jihlavská rodačka Eliška Brtnická je specialistka na statickou visutou hrazdu a už dlouhou dobu zabývá výzkumem akrobatického pohybu, jehož některé výsledky budou využity v tomto autorském díle. Projekt vzniká ve spolupráci s českými i zahraničními umělci jako například hudebník Stanislav Abrahám, švýcarská akrobatka Stéphanie N´Duhirahe, finská choreografka Ilona Jäntti nebo performerka Nguyen Minh Hieu. Inscenace se inspiruje japonskými estetickými koncepty, tématem přeživších výbuchů v Hirošimě (hibakuša) a legendou o tisíci jeřábech.

160 Kč plné vstupné / 80 Kč děti, studenti a důchodci

pro rezervace máme vyhrazeno ještě 82 míst rezervovat koupit vstupenky

Projekt podpořili Projekt zaštítili Ing. Miroslava Němcová, MUDr. Jiří Běhounek a Ing. Jaroslav Vymazal.

 • Jihlava
 • Nová síť
 • tanec praha
 • mkčr
 • Patrol

Mediální partneři

 • Region
 • Rengl
 • Radio Wave
 • JIHLAVAcity
Chcete zde mít své logo? Chcete podpořit DIOD? Podívejte se na naší nabídku spolupráce.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií

Projekt se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury a magistrátu města Jihlavy. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Evropská unie Logo ROP Jihovýchod Logo kraje Vysočina
© 2010 - 2018 DIOD | designed and created by nofutur3 design