Novinky

05. 03. 2014Vyprodaný Roden

Přátelé, nezapomeňte, že dneska od 15 do 18 h je poslední šance vyzvednout rezervace na páteční a sobotní představení SAM s Karlem Rodenem. Nevyzvednuté rezervace budou dnes po 18 h vráceny do prodeje. Takže pro všechny, kteří se chtějí dostat a nemají lístek, pohlídejte si náš web, bude to tam kolem půl sedmé! Díky a jsme rádi, že vás tu bude plný dům! 

01. 03. 2014CONTINUO

UPOZORNĚNÍ:
Dnešní představení divadla CONTINUO "Den Osmý" je částečně v angličtině. Ale nebojte se toho, porozumí i ti, co anglicky nehovoří.

24. 02. 2014CONTINUO Theatre se vrací !

Divadlo Continuo se vrací po roce do jejich "nejoblíbenějšího prostoru z celé republiky". Jsme za to rádi a těšíme se na úplně nový kus - DEN OSMÝ / 1. března / 19:30

19. 02. 2014

Milí zlatí, Pavel Liška bohužel ochořel a není schopen dnes přijet. Jeho kolegové však nelenili a sjednali náhradu, a my myslíme, že víc než dostačující. Dnešní Milostný trojúhelník bude ve složení Polášek / Zbrožek / Pavlásek. Těšíme se večer! 

14. 02. 2014Poslední lístky na Milostný trojúhelník v prodeji

Právě jsme zaslali požadavek na navecer.cz o navýšení počtu vstupenek na 19. 2. / Milostný trojúhelník. Takže boj začíná! 30 lupenů získají ti nejrychlejší. Tedy jen co to navecer.cz schválí a spustí on-line. Rezervace už nepřijímáme! Go go go!

06. 02. 2014Vstupenky na Milostný trojúhelník

Všechny vstupenky na Milostný trojúhelník jsou momentálně rezerevované. Prosíme všechny, kdo mají rezervaci, aby si své lístky vyzvedli nejpozději do 14. 2., poté budou lístky vráceny do volného prodeje! Kdo nemáte rezervaci a chcete se na představení dostat, počkejte si prosím do 15. 2., kdy bude jasné, kolik se uvolnilo místa. Děkujeme za pochopení! 

29. 01. 2014MANSON

Soubory DOT504 a TEATR NOVOGO FRONTA se daly dohromady a vzniklo představení o Charlesi Mansonovi, které si nemůžete nechat ujít.

27. 12. 2013předprodej Voxtet

V předprodeji / za 150 Kč / si můžete lístky na Voxtet zakoupit do 18 h,  od 18 do  19 h se již budou prodávat lístky za plnou cenu. Večer nashle!

21. 12. 2013Pokladna mezi svátky

Přátelé, mezi svátky nebudeme mít otevřenou pokladnu na předprodej vstupenek, takže všechny lístky a rezervace bude výjimečně možné vyzvednout až před akcí - jak na Vánoční koncert, tak na Voxtety. Díky za pochopení! 

26. 11. 2013Studenti za pade!

Stále platí, že u nás mají studenti zelenou. Všechny akce pořádané DIODem, tedy mimo jiné úterní tanec, středeční koncert a sobotní činohra, jsou pro studenty za padesát korun. Zvedněte se z gaučů a pojďte se za námi podívat, je to tu fakt dobrý!  

Projekt podpořili Projekt zaštítili Ing. Miroslava Němcová, MUDr. Jiří Běhounek a Ing. Jaroslav Vymazal.

  • Jihlava
  • Nová síť
  • tanec praha
  • mkčr
  • Patrol

Mediální partneři

  • Region
  • Rengl
  • Radio Wave
  • JIHLAVAcity
  • hatefree
Chcete zde mít své logo? Chcete podpořit DIOD? Podívejte se na naší nabídku spolupráce.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií

Projekt se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury a magistrátu města Jihlavy. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Evropská unie Logo ROP Jihovýchod Logo kraje Vysočina
© 2010 - 2018 DIOD | designed and created by nofutur3 design