Novinky

25. 01. 2012

Vyhlašuji soutěž "zařiď si své představení"! Dne 8. 2. uvedeme autorskou inscenaci Alaide Ibarry z Mexika "A Diario". Performerka se specializací stoje na rukou nás provede příběhem inspirovaném novinami, a právě noviny jsou k představení potřeba. Dáme dohromady novinový sloup vysoký 170 cm? Kdo se přidá? Kdo donese nejvíc? Kdo chce přispět svou papírovou troškou do mlýna? Sbalte dnešní noviny a doneste je na dnešní představení, odměna vás nemine. Díky!

24. 01. 2012

Je mou milou povinností všechny popostrčit k rezervaci míst na pátečního Kleštěnce, vypadá to opět na vyprodaný sál. Díky!

18. 01. 2012

Tento týden nabízíme víkendový program: v sobotu v 19,30 Zeppo se svým kufrem, se kterým se vydává na cestu za štěstím. Pohádková akrobacie se stínohrou nadchne každou poetickoku duši! Neděle pak bude patřit legendárnímu Vídeňskému divadlu Theatre Brett, které doveze ve spolupráci s Centrem experimentálního divadla Brno inscenaci Savannah Bay!, příběh stárnoucí herečky v podání Niky Brettschneiderové v dialogu s Mladou ženou Andreou Buršovou. Již v 17,00 hod, rezervujte místa!

12. 01. 2012

Přátelé, pokud se chystáte zítra do DIODu na pořádnou dávku vytříbené zábavy, tak si nezapomeňte rezervovat lístky! Vypadá to totiž opět na vyprodaný sál, zbývá pár posledních lístků. Díky za zájem a zítra naviděnou!

09. 01. 2012

Pro všechny milovníky humoru, francouzské dramatiky a divadla De Facto Mimo je zde tento pátek opět Kleštěnec z pralesa. Pětice povedených povídek vám zaručeně zpříjemní večer! DIOD vám rozsvítí!

06. 01. 2012

Jak jinak začít nový rok, než inscenací, která vznikla na prknech DIODu. ZEPPO a jeho snový svět plný stínohry a akrobacie již zítra v 17 hodin. Rezervujte lístky, bude zase plno! Těšíme se na vaši návštěvu!

22. 12. 2011

DIOD odehrál tento týden poslední letošní představení, poslední koncert a pustil poslední film. A hurá na Vánoce! Od dubna jsme uvedli 46 inscenací, 12 hudebních akcí, 8 komponovaných pořadů, 2 literární večery. Hostili jsme MFDF, rezidenty ze Slovinska, natočili jsme film a uspořádali site-specific projekt. Čtyři premiéry, dvě dílny. Děkujeme všem divákům, partnerům, sokolům, přátelům, městu, kavárně Retro a prostě všem, kteří se zasadili o to, aby to tu šlapalo. DÍKY, VELKÉ DÍKY! V lednu začínáme dílnou flamenca, takže se máte na co těšit :) S DIODem se vám rozsvítí!

21. 12. 2011

A máme tu výherce předplatného na další půlrok! Gratulujeme Vaškovi Horskému, Martině Novákové a Jakubovi Jakoubkovi! Abonoma je k vyzvednutí zítra od 9 hod do 14 hod nebo poté po telefonické domluvě. Užijte si Vánoce s DIODem!

20. 12. 2011

Vážení diváci, zítřejší program DIODu, tedy dopolední Horácké Vánoce pro školy, i večerní koncert Burmy jones, proběhnou se vzpomínkou na Václava Havla, kterého uctíme minutou ticha.

19. 12. 2011

Již za dva dny losujeme výherce tří abonentek na další půlrok. Přijďte dnes do divadla vyplnit dotazník a třeba se štěstí usměje právě na vás!

Projekt podpořili Projekt zaštítili Ing. Miroslava Němcová, MUDr. Jiří Běhounek a Ing. Jaroslav Vymazal.

  • Jihlava
  • Nová síť
  • tanec praha
  • mkčr
  • Patrol

Mediální partneři

  • Region
  • Rengl
  • Radio Wave
  • JIHLAVAcity
  • hatefree
Chcete zde mít své logo? Chcete podpořit DIOD? Podívejte se na naší nabídku spolupráce.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií

Projekt se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury a magistrátu města Jihlavy. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Evropská unie Logo ROP Jihovýchod Logo kraje Vysočina
© 2010 - 2019 DIOD | designed and created by nofutur3 design