Dárkové poukazy pro vaše nejbližší / 15. 12. 2015

Nabízíme Vám tři zajímavé nápady na vánoční dárky pro Vaše blízké. Kreditovou vstupenku na libovolná představení v libovolné ceně, dárkový poukaz na Kurzy akrobacie na šálách a taky voucher na taneční kurzy pro dospělé.

Vážení přátelé DIODu. Před Vánoci jsme všichni na jedné lodi. Poletujeme od jednoho obchodu k druhému, marně se snažíme vzpomenout, co si kdo přál a neustále se snažíme přijít na to, jak by mohl vypadat dárek, ze kterého si naši blízcí sednou na zadek. A protože je DIOD především zážitkovým místem, připravili jsme pro Vás několik typů dárku, které Vám snad budou připadat dostatečně sexy. A zakoupit je můžete v pokladních hodinách 16., 18., 20. (Zlatá neděle). 22. 12. pak od 9:00 do 18:00 a 23. 12. od 15:00 do 18:00 nebo na serveru ticketon.cz zde a zde.
 
Líná verze:
Kreditová vstupenka
Proč? V našem programu narazíte na všechny možné typy akcí. Od klasického, přes pohybové a amatérské divadlo až třeba po cestovatelské besedy, folklórní vystoupení a hudební koncerty. Je tedy jasné, že pokud někomu koupíte dárkovou (kreditovou) vstupenku, nemusíte se bát, že by si nevybral.
 
Jak to funguje? Sami se rozhodnete, kolik peněz do vstupenky investujete (minimum je 160 Kč) a obdarovaný si pak může kupovat libovolné vstupenky do Vámi nastavené výše. Příklad: Nabijete studentovi za 250 Kč a ten si z toho uhradí 5 vstupů na libovolná představení (obvyklá studentská cena). Nebo nabijete manželce za 320 Kč a hned jsou z toho dvě vstupenky třeba na taneční představení.
 
Protahovací verze:
Dárkový poukaz na akrobacii na šálách
Proč? Protože je to originální způsob, jak zregenerovat svaly, zformovat postavu, zlepšit držení těla a nechat odpočinout mozek. Ne, že byste u akrobacie neměli přemýšlet, ale můžeme Vám zaručit, že pracovní trable a další nepříjemnosti zapomenete raz dva.
 
Jak to funguje? Zakoupíte si voucher na 12 lekcí, které probíhají každé pondělí a úterý v týdnu od 17:00. Délka lekce je 60 minut. Začíná se 4. ledna. Standardní cena je 1.250 Kč, ale v rámci naší převánoční akce zaplatíte zvýhodněnou cenu 1.000 Kč!
 
Divoká verze:
Kurzy společenského tance pro dospělé
Proč? Protože chození do tanečních je pořád skvělý nápad i pro ty, kteří svůj poslední tanec absolvovali na maturitním plese.
 
Jak to funguje? Kurzy v DIODu organizuje Taneční škola Trend od 7. ledna. Vždy od 19:30 do 21:30. Další informace, kurzovné atd. najdete zde. Pozor DIOD není organizátorem a je nutné tedy obrátit se přímo na TŠ Trend.
 
Přejeme krásné Vánoce a hodně skvělých zážitků v novém roce!

Projekt podpořili Projekt zaštítili Ing. Miroslava Němcová, MUDr. Jiří Běhounek a Ing. Jaroslav Vymazal.

  • Jihlava
  • Nová síť
  • tanec praha
  • mkčr
  • Patrol

Mediální partneři

  • Region
  • Rengl
  • Radio Wave
  • JIHLAVAcity
  • hatefree
Chcete zde mít své logo? Chcete podpořit DIOD? Podívejte se na naší nabídku spolupráce.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií

Projekt se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury a magistrátu města Jihlavy. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Evropská unie Logo ROP Jihovýchod Logo kraje Vysočina
© 2010 - 2019 DIOD | designed and created by nofutur3 design