Program

Vstupenky si můžete buď koupit přes internet nebo rezervovat a vyzvednout předem: 

Prodej přes internet - nově přes portál www.ticketon.cz.

Rezervace - rezervujte lístky přes internet tak, jak jste byli doposud zvyklí, ale vyzvedněte si je nejpozději 3 dny před akcí, jinak propadnou! 

Pokladní hodiny - pro fyzický předprodej a vyzvednutí rezervovaných vstupenek: středa a pátek od 15 do 18 hod

Předplatné činoherních představení na sezónu 2016/2017 najdete zde: http://www.diod.cz/predplatne

Vyber měsíc!
prosinec Vánoce nejen na Horácku — Dětský folklórní soubor Dřeváček

10

18 : 00

sobota

 • pro celou rodinu

Přijměte pozvání DFS Dřeváček a užijte si příjemný večer plný kouzelných vánočních melodií. Jako hosté vystoupí DNF Brněnský Valášek, pěvecký sbor Foerster Sokol Jihlava a zpěvačky Vysočanu Jihlava. Každého diváka čeká malé překvapení. Akce je finančně podpořena statutárním městem Jihlava.

100 Kč plné vstupné / 70 Kč děti, studenti a důchodci

prosinec Bleší trhpořádá Slunce o.s.

11

14 : 00

neděle

 • bleší trh

Tradiční bleší trh v nové sezóně nabídne opět to, co jiní už nepotřebují, ale vy po tom toužíte. Informace nejen o tom, jak získat na trhu svůj vlastní stůl najdete při kliknutí na název akce.

Cena zdarma

prosinec Večer třetí: Terne Čhave a další — Cyklus Rozpravy

16

20 : 00

pátek

 • hudba

Závěrečný díl projektu Rozpravy je celý věnovaný hudbě. Jako hlavní host večera vystoupí kapela Terne Čhave (Mladí kluci), která již řadu let brázdní česká i zahraniční pódie se svým neotřelým mixem tradiční romské hudby, world music a dalších hudebních vlivů. Kapela se může pyšnit žánrovou cenou Anděl a vystoupeními na takových akcích, jako je největší středoevropský hudební festival Sziget v Budapešti. Dále vystoupí jihlavský DJ Dadyš.

Cena zdarma

prosinec Třetí světová láska — DE FACTO PREMIÉRA

17

19 : 30

sobota

 • činohra

Kamera! Akce! Dokumentární komedie o divadle, lásce a filmech, které si všichni natáčíme, aniž bychom se na ně chtěli dívat. Pokud chcete zažít něco výjimečného, musíte si to vymyslet, napsat, zorganizovat, narežírovat, nazkoušet a zahrát. Nebo se přijďte podívat, jak to promítáme my.

Hrají: Adéla Grossmannová, Markéta Holoubková, Martin Káca Kacafírek, Markéta Ketnerová, Martin Skřítek Kolář, Michal Šaman Kouba, Kamila Koubová, Karolína Koubová, Markéta Sokolová, Jiří Šalomoun, Pavel Štěpán, Jiří Varhaník a Jakub Vyvážil

Scénář a režie: Martin Skřítek Kolář

Představení je přístupné od 15 let.

*VYPRODÁNO* Další termíny již brzy na webu DIODu.

90 Kč plné vstupné / 70 Kč děti, studenti a důchodci

prosinec Kraťasy v DIODu — Do kočárkárny

21

19 : 30

středa

 • film

Poslední letošní večer s krátkými filmy se ponese v duchu nostalgie. Vrátíme se totiž časem zpět k filmům výtvarníků Adély Babanové, Marka Théra a Michala Pěchoučka, kteří před několika lety razantně vstoupili do světa filmu a natrvalo změnili podstatu české kinematografie. Čeká nás detektivní příběh Já tam mám tělo (r. Adéla Babanová) nebo sudetské drama Das wandernde Sterlein (Putující hvězdička), které výtvarníkovi Marku Thérovi vyneslo Cenu Jindřicha Chalupeckého. A ta kočárkárna? Nechte se překvapit...

90 Kč plné vstupné / 70 Kč děti, studenti a důchodci

pro rezervace máme vyhrazeno ještě 90 míst rezervovat

prosinec Voxtet a Jazz Pilgrim

27

19 : 00

úterý

 • hudba

Voxtet je přední česká vokální skupina, která zpívá a cappella (bez doprovodu hudebních nástrojů) hudbu různých žánrů. Nejvíc si ovšem libují v jazzu a swingu. JazzPilgrim jsou partička mimořádně nadaných neprofesionálních hudebníků. Obě tělesa přesvědčují o své kvalitě posluchače po celé České republice a čas od času i za jejími hranicemi. Neutuchajíc ve svém nadšení a odhodlání se opakovaně vydávají na podivuhodné cesty napříč jazzovými žánry. Vyvrcholením koncertu bude nepochybně hned několik společně provedených skladeb secvičených Voxtetem a JazzPilgrim speciálně pro tuto příležitost. Hudba totiž, jak pevně věříme, dokáže lidi spojovat.

150 Kč předprodej / 190 Kč na místě

150 Kč plné vstupné

pro rezervace máme vyhrazeno ještě 33 míst rezervovat koupit vstupenky přes ticketon.cz

Projekt podpořili Projekt zaštítili Ing. Miroslava Němcová, MUDr. Jiří Běhounek a Ing. Jaroslav Vymazal.

 • Jihlava
 • Nová síť
 • tanec praha
 • mkčr
 • Patrol

Mediální partneři

 • Region
 • Rengl
 • Radio Wave
 • JIHLAVAcity
Chcete zde mít své logo? Chcete podpořit DIOD? Podívejte se na naší nabídku spolupráce.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií

Projekt se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury a magistrátu města Jihlavy. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Evropská unie Logo ROP Jihovýchod Logo kraje Vysočina
© 2010 - 2016 DIOD | designed and created by nofutur3 design